Pamiątkowe zdjęcie z Panią Olgą po przeprowadzonych warsztatach Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

„Czy to jutro czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”

Nasze przedszkole dwukrotnie obchodziło Dzień Pluszowego Misia. W pierwszym dniu zajęcia zostały przeprowadzone przy współpracy z Publiczną Biblioteką w Golasowicach. Pani Olga przygotowała dla dzieci mnóstwo ciekawostek związanych z historią tego święta. W trakcie warsztatów przedszkolacy uczestniczyli w licznych zabawach ruchowych, zagadkach słownych i quizach. Następnego dnia dzięki współpracy z Fundacją Moja Przyszłość – oswajamy z niepełnosprawnością dzieci tym razem poznały cykl ‘Misiowych ciekawostek”. Przedszkolacy wzięli udział w następujących zabawach:

- Misiowa emocjonalna pantomima,

- Misie lubią zabawę,

- Misiowe rysowanki,

- Gimnastyka buzi – logomisie,

- Misiowe figury – zabawy matematyczne z misiem,

- Miś malarz – zabawy plastyczne.