Dwa kawałki sushi na talerzu

Sushi Chef na lekcji geografii

Gotowanie na ekranie jest Wa bank (Va banque) – tak można w skrócie powiedzieć o lekcji powtórzeniowej uczniów klasy ósmej, dotyczącej zagadnień ogólnogeograficznych Azji. Podczas zajęć online uczestnicy wzięli udział w interaktywnej grze, której zasady opierały się właśnie na polskim teleturnieju Wa bank (Va banque) i miały na celu utrwalenie omawianych wiadomości krajów Dalekiego i Bliskiego Wschodu. Wspaniałym uwieńczeniem popołudniowej lekcji systematyzującej ciekawostki o krajach azjatyckich okazała się prezentacja sushi chef’ów, w których wcielili się Julia i Tymek. Rodzeństwo na żywo zademonstrowało sposób przyrządzania japońskiej potrawy – sushi, które wywarło ogromne wrażenie na uczestnikach zajęć. Z resztą zobaczcie sami co działo się po drugiej stronie ekranów …

https://drive.google.com/file/d/14JaeNBJY4t3CzK21lPssBMIp3oWKFIs7/view?usp=sharing