Praca uczennicy

Konkurs "Książka nas ubogaca"

Zakończyła się IX Edycja Konkursu Plastycznego pt: "Książka nas ubogaca",  zorganizowanego przez Fundację "Moja Przyszłość", przy współpracy z ZS nr 3 Specjalnych im. J. Korczaka w Pszczynie - oddział w Pielgrzymowicach i Uniwersytetem  Śląskim. Zadanie publiczne było dotowane z budżetu Gminy Pawłowice, dlatego też uczestniczyli  w niej uczniowie zaprzyjaźnionych Szkół Podstawowych Gminy Pawłowice, a także zaprzyjaźnione placówki specjalne. 

Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy przesłali prace swoich dzieci oraz samym uczestnikom. W tym roku jury w osobach studentów III roku Oligofrenopedagogiki  z Arteterapią Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji, pod kierownictwem dr Magdaleny Bełzy-Gajdzicy - zastępcy dyrektora kierunku ds. pedagogiki specjalnej - wybrało spośród zakodowanych prac I , II, i III miejsce w konkursie. Ponadto wszystkie nadesłane prace w  formie online zostały wyróżnione. Do naszej szkoły dotarły wyróżnienia dla Sary K. (kl. 5), Kacpra O. (kl. 7a) i Oliwii S. (kl. 7b), a III miejsce otrzymała Julia z klasy 5. Gratulujemy!