Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Golasowicach

Aktualności

01 września 2020 03:10 | Aktualności

Procedury obowiązujące na terenie placówki w nowym roku szkolnym

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Witamy Was w nowym roku szkolnym. Po tak długiej przerwie bardzo się cieszymy z powrotu do szkoły. Mamy nadzieję, że Wy również. Jednocześnie  zdajemy sobie sprawę, jak trudny to będzie czas. Prosimy Was o rozwagę i przestrzeganie zasad, które opracowaliśmy zgodnie z wytycznymi MZ, MEN i GIS. Zmieniają one nasze dotychczasowe „życie” w szkole, jednak są konieczne, abyśmy wspólnie przetrwali ten trudny okres.

Drodzy Rodzice, nasze drzwi są zawsze dla Was otwarte, jednak teraz prosimy o wyrozumiałość – zostańcie za nimi, zaopiekujemy się Waszymi dziećmi najlepiej, jak potrafimy.

Poniżej przedstawiamy procedury obowiązujące na terenie placówki. Apelujemy o odpowiedzialność i respektowanie ustalonych zasad. Będziemy o nich stale przypominać dzieciom, a Rodziców również prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zaleceń.

Drodzy Państwo! Ten rok będzie trudny dla wszystkich również z powodu przebudowy sali gimnastycznej oraz drogi i parkingu przy szkole.  Roboty trwają, ale niestety powodują duże utrudnienia. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.  Obecnie nie mamy dojazdu do przedszkola ani parkingu. Działalność kuchni ze względu na surowe wytyczne, jak i problemy z dostawą żywności została również ograniczona. We wrześniu nie możemy zapewnić  żywienia w szkole. Chcielibyśmy od października uruchomić dowóz obiadów z Pielgrzymowic dla naszych przedszkolaków i uczniów SP, jest to jednak zależne od rozwoju pandemii, jak i postępu prac budowlanych.

Mimo tak wielu trudności, wraz z całym gronem pedagogicznym i wszystkimi pracownikami  ZSP życzymy  naszym uczniom pełnego sukcesów nowego roku szkolnego, uśmiechu na twarzach i pogody ducha. Wam, Drodzy Rodzice, wytrwałości i cierpliwości. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasze dzieci były bezpieczne i mimo wszystko cieszyły się z powrotu do szkoły.

Dyrektor i pracownicy ZSP Golasowice

Przeczytano: 198 razy. Wydrukuj|Do góry