Aktualności

30 czerwca 2019 17:37 | Aktualności

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

19 czerwca w Zespole Szkolno- Przedszkolnym po raz ostatni zabrzmiał dzwonek w roku szkolnym 2018/19. Ze względu na remont szkoły uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w sali OSP w Golasowicach.

Program artystyczny na akademię przygotowały klasy VIII i VII. Ósmoklasiści podziękowali nauczycielom za lata spędzone w murach szkoły, z rozrzewnieniem wspominając i te dobre, i te złe chwile w podstawówce. Uczniowie z klasy VII pożegnali swoich starszych kolegów- teraz już absolwentów, sami stając się teraz najstarszymi uczniami w szkole. Jak zawsze, uroczystość uświetnił nieoceniony chórek szkolny.

Pożegnań i podziękowań tego dnia było więcej- swoją kadencję dyrektora placówki zakończyła pani Bożena Struzik, a nauczycielka matematyki, pani Bożena Cyprian, zdecydowała się odejść na emeryturę. Podziękowania za pracę i zaangażowanie w życie szkoły otrzymali przedstawiciele Rady Rodziców.

Pani dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczniom z klas IV- VIII, a wychowawcy rozdali nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie dzieciom z klas I- VIII. Pozostali uczniowie również otrzymali świadectwa. Wszyscy w tym roku szkolnym byli promowani do klasy następnej.

Teraz już uczniowie i nauczyciele mogą udać się na zasłużony i długo wyczekiwany wakacyjny odpoczynek.

Przeczytano: 510 razy. Wydrukuj|Do góry

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W SZKOLE